Montáž a renovace střech

montaz-a-renovace-strech-strechy-hudecek-cz.jpgProvádíme izolace a zateplení rovných i šikmých střech, kompletní montáž tvrdých krytin, šindelů, plechových krytin, bitumenových desek, provádíme výstavbu a rekonstrukce střešních krovů a střešních konstrukcí, ale i ostatních dle přání zákazníka na celém území ČR.

Výroba a montáž nových střech i jejich renovace patří k naší hlavní činnosti již od počátku vzniku naší firmy. Naší zárukou je zkušenost, odbornost, precizně odvedená práce, kvalitní technické vybavení včetně zajištění všech nezbytných řemeslných prací jako jsou tesařské, klempířské a pokrývačské práce.

Vlastníme kvalitní technické vybavení, kompletní vybavení pro realizaci střech (shoz na suť, dopravník na krytinu + rozvažeč po latích, nůžky + ohýbačka na plech, stáčečka na plechy ….) což značně zkracuje termín dodávky i její cenu.


Betonové a pálené střešní krytiny – BRAMAC, KM BETA, BESK, TONDACH, ROBEN

Asfaltové šindele a modifikované pásy - IKO, CRC, KATEPAL, TEGOLLA

Řídíme se normou ČSN a doporučením výrobců střešních krytin. Zárukou kvality jsou mj. členství v Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů a certifikáty o odborném proškolení od výrobců krytin a střešních oken.

Jsme pojištěni z odpovědnosti za škodu - tj. proti škodám způsobeným při výkonu práce - a to až do výše 5.000.000,- Kč!

Doporučujeme tyto materiály:

Bramac GRANÁT 13

Bramac RUBÍN 13

Bramac TOPAS 13

Tondach STODO 12

Tondach FIGARO 11

Tondach HRANICE 12

Kontaktujte nás

ico-phone.png +420 723 854 626

ico-mail.png hudecek.rasovice@seznam.cz

ico-place.png  Rašovice 38

formular-hudecek.png

formular-hudecek.png